LG Fashion TV Model Search

W sobotę, 15 września Galeria Askana zamieniła się na chwilę w profesjonalny wybieg. A to wszystko za sprawą LG FashionTV Model Search – konkursu, którego celem jest wyłonienie światowej sławy top modelki lub modela.

Skrzętne przygotowania do pokazu rozpoczęły się około godziny 10:00. Fryzura, makijaż, nauka chodzenia. Nie było łatwo, bo dla niektórych osób były to pierwsze kroki stawiane na profesjonalnym wybiegu. Do castingu zgłosiło się w sumie 44 uczestników. Na twarzach widać było ogromne zaangażowanie, niejedne dłonie drżały a podczas wywiadów brakowało słów. Nic w tym jednak dziwnego, ekipa z ogólnoświatowej telewizji na każdym wywarłaby podobne wrażenie. Podczas pokazu półfinaliści prezentowali ubrania z najnowszej kolekcji salonu MOLTON a mężczyźni kolekcją znanego projektanta ARKADIUSZA PRAJSA. Wystąpili też w kostiumach kąpielowych marki Corin. Gwiazdą, która wystąpiła tego dnia uatrakcyjniając finał lokalnej edycji LG FTV Model Search swoim występem była blogerka, stylistka i piosenkarka Margaret J. – określana po festiwalu „Top Trendy” jako najświeższy głos polskiej sceny muzycznej.

Konkurs najszczęśliwiej zakończył się dla 4 osób – 3 dziewczyn i 1 chłopaka (jedna z dziewczyn Natalia otrzymała dziką kartę) FINALIŚCI:

Rutkowski Tomasz – nr 11
Romanowicz Magdalena nr 43
Jaszkul Dominika – nr 21
Pecyna Natalia – nr 22

Razem z Małgorzatą Kubiak i Urszulą Blatkiewicz malowaliśmy finalistów owej imprezy. Oto kilka zdjęć. (foto Adriana Ziemba)

Wideorelacja – http://ftvmodelsearch.pl/video_player.php?vid=3