Kobieta piękna zdrowa i zadbana

Kobieta piękna, zdrowa i zadbana – z okazji Dnia Kobiet Wojewoda Lubuski Marcin Jabłoński zaprosił Lubuszanki do skorzystania z oferty warsztatów i konsultacji zorganizowanych w Urzędzie Wojewódzkim.

Kobieta piękna zdrowa i zadbana to hasło warsztatów zroganizowanych 8 marca w Lubuskim Urzędzie Wojewódzkim. Na panie czekali specjaliści: Amazonki, które opowiadały o profilaktyce raka piersi, stylistka Magdalena Wojciechowska – trendy w ubiorze na nadchodzący sezon,  Halina Kunicka, która przekazała informacje o zdrowym trybie życia, no i ja, gdzie opowiadałem o trendach w wiosennym makijażu i prowadziłem warsztaty z zakresu prawidłowego wykonania makijażu. Beata Klepaczewska „robiła” za fotoreprtera fotografując panie po wykonaniu makijażu.

– 8 marca to dobry dzień, by przez chwile pomyśleć o sobie. Mam świadomość jak ważne życiu kobiety jest zdrowie i dobre samopoczucie. Datego poprosiłem specjalistów, by specjalnie z okazji Dnia Kobiet udzielili ważnych rad w sprawie zdrowia, urody. Niech to będzie forma prezentu od męskiej części pracowników Lubuskiego Urzędu Wojewódzkiego dla wszystkich Lubuszanek – powiedział Wojewoda Marcin Jabłoński.

Relacja z warsztatów na stronie Urzędu Lubuskiego . Wideorelacja na stronie telewizji gorzowskiej Tele Top i telewizji regionalnej TVP Gorzów