Bursztynowa Miss Polski 2013

W sobotę 17 sierpnia na Promenadzie w Ustce odbył się wielki finał jubileuszowej edycji wyborów Bursztynowej Miss Polski 2013.

Razem z wizażystkami Ewą i Pauliną z Paul Sagane dbaliśmy o makijaże uczestniczek.


Na wybraną dwunastkę dziewcząt podczas kilkudniowego pobytu w Ustce czekało zarówno wiele ciężkiej pracy jak i niezapomnianych atrakcji. Dziewczęta wzięły udział w sesji zdjęciowej do limitowanej edycji kalendarza na 2014 rok, ciężko pracowały nad choreografią do sobotniego występu, tańczyły na ulicach Ustki. W wolnych chwilach relaksowały się na basenie w Hotelu Lubicz **** Wellness & SPA, pływały skuterami i łodziami motorowymi oraz poznawały uroki Doliny Charlotty.
Wielki finał wyborów, będący najważniejszym wydarzeniem podczas całego cyklu imprez „Lato z Bursztynową Miss Polski 2013” zgromadził na Promenadzie w Ustce liczną publiczność. Dziewczęta zaprezentowały się w czterech wyjściach- dwukrotnie w strojach kąpielowych firmy Self Company Group, w kolekcji letniej firmy BUTIK oraz kreacjach projektu warszawskiej projektantki Natalii Victorownej.

Decyzją Jury, tytuł Bursztynowej Miss Polski 2013 otrzymała 21- letnia Katarzyna Gajewska z Olsztyna z numerem startowym 8.

Przyznano również tytuły komplementarne:
-Bursztynowa Miss Polski Fantazja 2013-Aurelia Kasińska z Poznania
-Bursztynowa Miss Polski Pujan 2013- Aleksandra Mandryk z Bobrowca
-Bursztynowa Miss Publiczności 2013-Ewelina Kleszczyńska z Zielonej Góry

Bursztynową Miss Polski Internetu 2013decyzją Internautów została Joanna Hołubowska z Braniewa.

Zdobywczynie wszystkich tytułów otrzymały szklaną statuetkę z bursztynem ufundowaną przez firmę Pujan, kosmetyki firmy Paul Sagane, Pierre Rene oraz L’oreal, bony na zakupy w sieci sklepów BUTIK oraz stroje kąpielowe firmy Self. Wręczono również atrakcyjne upominki dla pozostałych finalistek.
Z okazji 10- lecia wyborów, Bursztynowa Miss Polski 2013 otrzymała dodatkowo nagrodę pieniężną w wysokości 3000,00 zł ufundowaną przez Agencję Marketingowo- Reklamową LIDER sp. z o.o. -Organizatora wyborów, oraz luksusową bursztynową biżuterię ufundowaną przez trójmiejskiego projektanta biżuterii i współorganizatora pokazów mody- Pana Aleksandra Gliwińskiego.
Wszystkim finalistkom serdecznie gratuluję. 🙂

Poniżej mała fotorelacja.